Villa Vogue

 • Antalya / Kaş / kalamar

 • Kapasite
  Kapasite

  10

 • Oda Sayısı
  Oda Sayısı

  5

 • Banyo Sayısı
  Banyo Sayısı

  5

 • Sağlık Ocağı
  Sağlık Ocağı

  1.5 km

 • Restaurant
  Restaurant

  1 km

 • Plaj
  Plaj

  2 km

 • Merkez
  Merkez

  1.5 km

 • Market
  Market

  1 km

 • Havaalanı
  Havaalanı

  125 km


Aralık
4243

1 - 31 Arası

(Günlük)
2023
Aralık
228

1 - 31 Arası

(Günlük)
2023
Aralık
215

1 - 31 Arası

(Günlük)
2023
Aralık
188

1 - 31 Arası

(Günlük)
2023

Villa Vogue

Kiralık Villa Vogue  Kalkan beldemizin Kalamar mevkinde bulunan kiralık lüks yazlık villamızdır. Villamız Kalkan Koyu’nu,denizi ve adaları Gören kesintisiz panoramik deniz manzarasına sahiptir.Odaların tamamı suit oda olup deniz manzaralıdır. Villamız 10 kişilik geniş konaklama kapasitesine sahiptir. Son derece büyük bir Havuzu olan villamız da ayrıca çocuklar içinde bir adet çocuk havuzu bulunmaktadır.

Yatak Odası Detayları

1.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima , komodin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi , makyaj masası ,tuvalet ve banyosu vardır.

2.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak , klima ,komodin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi , makyaj masası , tuvalet ve banyosu vardır.

3.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak , klima ,komodin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi , makyaj masası , tuvalet ve banyosu vardır.

4.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak , klima ,komodin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi , makyaj masası , tuvalet ve banyosu vardır.

5.Yatak Odası: 2 adet tek kişilik yatak , klima ,komodin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi , makyaj masası , tuvalet ve banyosu vardır.

Havuz Detayları

Şezlong ve şemsiyeler, deniz havluları , masa ve sandalye takımları,özel yüzme havuzu, barbekü, oturma grupları ve duş bölümü bulunmaktadır.

Büyük Havuz Ebatları : Boy : 12m En: 4.00 m Derinlik 1.60m

Sığ Havuz Ölçüleri: Boy: 3m En 3 mt

Mutfak Detayı

Masa ve sandalyeler, fırın , mikro dalga , kişi sayısı kadar yemek takımı ,tost makinesi , tava , çay-su bardakları, , çatal bıçak vs. bulunmaktadır

Salon Detayları

Villamızın Salonu içerisinde Koltuk takımları, TV , Klima ,Yemek masası bulunmaktadır.

Ekstra Bilgiler

Konaklama süresince kullanılan elektrik, su, gaz, İnternet kullanımları fiyata dahildir. Havuz ve bahçe bakımı sabah erken saatlerde günde bir kez düzenli olarak görevli tarafından yapılmaktadır. Villa size temiz olarak teslim edilmekte ve haftada 1 kez temizlenmektedir. Ekstra yeni çarşaf, havlu, ekstra temizlik, kiralık araç, transfer hizmeti ve tatil sigortası fiyata dahil değildir.

Giriş ve Çıkış Bilgisi 

Bütün villalarımıza yeni giriş yapacak olan misafirlerimiz, villaya saat 16:00 itibari ile giriş yapabilmektedir. Son gün çıkış yapacak olan misafirlerimiz ise sabah saat 10:00 itibari ile çıkış yapmalıdır. Bu saat uygulaması, çıkış yapan misafirlerimizden sonra temizlik görevlilerinin villa 16:00’a kadar yeni giriş yapacak olan misafirlerimize detaylı ve özenli bir şekilde temizlemesi içindir.

Hasar Depozitosu

Villamız'da, hasar, zayi, kırık vb. olasılıklar için ön güvence sağlamak adına girişte 500 TL hasar depozitosu alınmaktadır. Villa çıkışında yapılacak kontrollerden sonra her hangi bir problem olmadığı takdirde alınan depozito iade edilecektir.

Villa Takvimi


Giriş Günü Giriş Günü
Çıkış Günü Çıkış Günü
Dolu Gün Dolu Gün
Müsait Gün Müsait Gün


Güvenlik Kodu